На риболовли хлопчик упиймав 8 рибин, а ойго батько-на 2 рибини бильше. Скильки рибин упиймав батько? Скильки рибин вони спиймали разом?

+2
Ответы (2)
  1. 29 августа, 12:27
    0
    Батька поймал 10 рыб а разом они поумали 18
  2. 29 августа, 12:43
    0
    1) 8+2=10 2) 8+10=18 (Р) спиймали разом