60*9-42: (27268-27260) * 40=

+2
Ответы (1)
  1. 6 августа, 09:56
    0
    1) 27268-27260=8

    2) 60*9=540

    3) 42/8=5,25

    4) 5,25*40=210

    5) 540-210=330

    Ответ: 330