5 + 4y при y=3

-7 0,25 - 4 - 1

3 42

+4
Ответы (1)
  1. 13 декабря, 00:04
    0
    5+4 (3) = 17

    5+4 (-7) = - 23

    5+4 (0,25) = 6

    5+4 (-4) = - 11

    5+4 (-1) = 1

    5+4 (42) = 173