900876-56749*78+789*526=?

+3
Ответы (1)
  1. 7 мая, 14:42
    0
    900876-56749*78+789*526 = - 3940560

    1) 56749*78=4426422

    2) 789*526=415014

    3) 4426422+415014=4841436

    4) 900876-4841436 = - 3940560