Обчисли зручним способом 2*9*3 = 3*7*3 = 5*5*2 = 2*8"5=

+1
Ответы (1)
  1. 28 января, 20:17
    0
    2*9*3=54 3*7*3=63 5*5*2=50 2*8:5=3 (остаток2)