Розвяжи ривняння

8000 / (28*x+4) - 15=25

+2
Ответы (1)
  1. 26 февраля, 13:01
    0
    8000 / (28x+4) - 15=25

    8000-420x-60=700x+100

    -1120x=-8000+160

    x=-7840: (-1120)

    x=7