52060-340*5+24160: (120:40) - 44055=

+2
Ответы (1)
  1. 6 октября, 10:56
    0
    1) 120:40=3

    2) 340*5=1700

    3) 24160:3=8053

    4) 52060-1700=50360

    5) 50360+8053=58413

    6) 58413-44055=14358