85 - (43+15) = обчислити зручним способом

+4
Ответы (2)
  1. 24 марта, 21:06
    0
    85 - (43+15) = 85-15-43=70-43=27
  2. 24 марта, 22:08
    0
    85 - (43+15) = 85-43-15=42-15=27