Вычеслите:

√16*121

√49*25

√9*0.39*16

√36/169

+4
Ответы (1)
  1. 19 мая, 18:33
    0
    1) √16*121=44

    2) √49*25=175

    3) √9*0.39*16=18,72

    4) √36/169=0,0355029586