4 1/2 * 4/9+4/9 * 1 1/2

+4
Ответы (1)
  1. 17 октября, 13:31
    0
    1) 4 1/2*4/9=2/1=2

    2) 4/9*11/2=22/9

    3) 22/9+2=4 49