3 4/13*15 3/41 и потом ещё 3 4/13*2 3/41

+1
Ответы (1)
  1. 24 июля, 13:33
    0
    3 4/13*15 3/41=43/13*618/41=43*618/13*41≈49.86

    3 4/13*2 3/41=43/13*85/41=43*85/13*41≈6.86