Накресли прямокутник из площою 25 см кадратних з найменшим периметром. поясни свое розвязання

+3
Ответы (1)
  1. 1 августа, 14:43
    0
    S=a*b=25 см в квадрате

    S=5*5=25 см в квадрате

    Длина 5 см

    Ширина 5 см

    P=2 * (5+5) = 20 см