Накресли видризок АВ = 4 см. накресли видризок КМ, який доривнюе 3/2 видризка АВ. Вимиряй його. Чому довжина видризка КМ бильша вид АВ?

+4
Ответы (1)
  1. 15 июня, 15:48
    0
    КМ=3/2*4=6

    КМ-АВ=6-4=2