Lовжина першого видризка становить 18 см, а другого - на 3 см меньше. Чому доривнюе довжина другог видризка? Запышы ее в дециметрах и сантиметрах.

+4
Ответы (1)
  1. 7 февраля, 01:45
    0
    18-3=15 (cм) = 1,5 (дм)