Решите 1+2+3+4-6+98-150

+2
Ответы (1)
  1. 25 января, 13:52
    0
    1) 1+2=3

    2) 3+3=6

    3) 6+4=10

    4) 10-6=4

    5) 4+98=102

    6) 102-150 = - 48