Вычисли. (40+5) + 3, (70+4) + 5, (25+4) + 1, (30+5) + 5, (100-80) + 40, (5-5) + 7, (95+3) - 8, (85+5) - 10.

+2
Ответы (1)
  1. 15 января, 08:30
    0
    40+5=45+3=48

    70+4=74+5=79

    25+4=29+1=30

    30+5=35+5=40

    100-80=20+40=60

    5-5=0+7=7

    95+3=98-8=90

    85+5=90-10=80