26 * (1672+1448) : (8713-8661) * 100

+3
Ответы (1)
  1. 27 мая, 05:33
    0
    1) 1672+1448=3120

    2) 8713-8661=52

    3) 26*3120=81120

    4) 81120:52=1560

    5) 1560*100=156000