520630250-962502 + (789-529

+4
Ответы (1)
  1. 17 октября, 03:47
    0
    520630250-962502 + (789-529) = 519,668,008

    1) 789-529=260

    2) 520630250-962502=519,667,748

    3) 519,667,748+260=519,668,008

    Ответ: 519,668,008