45+45+23+39+156+43+56+67=

+3
Ответы (2)
  1. 8 мая, 21:08
    0
    45+45+23+39+156+43+56+67 = (45+45) + (23+67) + (39+156) + (43+56) = (90+90) + (195+99) = 180+294=474
  2. 8 мая, 21:51
    0
    90+62+199+123=152+322=474