82-45=

109-62=

73-49=

56-37=

91-76=

367+789=

976+989=

1000000-45763=

907423777-9999=

1234689-156366=

1874*57=

36465:5=

4254*359=

896520*2146389=

+4
Ответы (1)
  1. 17 июля, 11:32
    0
    82-45=37.

    109-62=47

    73-49 = 24

    56-37 = 19

    91-76 = 15

    367+789 = 1156

    1000000-45763 = 954237

    907423777-9999=907413778

    1234689-156366 = 1078323

    1874*57 = 106818

    36465:5 = 7293

    4254 * 359 = 1569726

    896520*2146389 = 1924280600000