Найдите х, если: 1) - х=|1/2|+|-1/3|+|-1/6|+|-7|

+3
Ответы (1)
  1. 10 июня, 03:27
    0
    X=1/2+1/3+1/6+7

    x=3/6+2/6+1/6+42/6

    x=48/6

    x=8