Реши! 5555-555+123:9 * 0

+1
Ответы (2)
  1. 16 мая, 09:52
    0
    1) 123:9=13.666666667

    2) 13.6666666667:0=0

    3) 5555-555=500

    4) 500+0=500
  2. 16 мая, 11:07
    0
    5555-555+0=5000

    123:9*0=0