4,2 * (-7) - 9,3: (5,8-8,9)

+1
Ответы (1)
  1. 20 июня, 06:09
    0
    1. 5,8 - 8,9 = - 3.1

    2. 4.2 * (-7) = - 29.4

    3. - 9,3: (-3,1) = 3

    4. - 29.4+3 = - 26,4

    как то так.