Икс + 2 3/8=5 1/4-1 3/8

+3
Ответы (1)
  1. 18 апреля, 00:53
    0
    Х+2 3/8 = 5 1/4-1 3/8

    х+2 3/8=3 7/8

    х=3 7/8-2 3/8

    х=1 4/8=1 1/2