Увеличь: 2 на 3, 4 на 1, 8 на 2, 6 на 3, 5 на 2.

+2
Ответы (2)
  1. 22 декабря, 08:11
    0
    2+3=5

    4+1=5

    8+2=10

    6+3=9

    5+2=7
  2. 22 декабря, 11:27
    0
    2+3=5, 4+1=5, 8+2=10, 6+3=9, 5+2=7.