S=? a=4 см в-? в 2 раза

+3
Ответы (2)
  1. 9 января, 20:20
    0
    В=4*2=8 (см)

    S = a*в=4*8=32 (см в квадрате)
  2. 9 января, 21:16
    0
    В=2 а=2*4=8 s=ab=4*8=32 или в=а: 2=4:2=2 s=4*2=8