Ширина прямокутника 32 м. Во на 6 и менше доажини. Чому доривнюэться периметр прямокутника

+5
Ответы (1)
  1. 21 августа, 07:24
    0
    32+6=38 м-довжина

    Р=2 * (36+32) = 2*70=140 м