Довжина прямокутника 25 см, а ширина становить 3/5 доажини. Обчисли периметер прямокутника

+1
Ответы (1)
  1. 17 января, 00:23
    0
    1) 25 • 3/5 = (25•3) / 5 = 15 (cм) - ширина;

    2) 2 • (25 + 15) = 80 (cм) - периметр.