Довжина прямокутника 25 см а ширина становить 3/5 доввжини. обчисли периметр прямокутника

+4
Ответы (2)
  1. 21 августа, 13:09
    0
    25:3/5 для меня вот так если не так тогд необисуй окк
  2. 21 августа, 13:39
    0
    1) 25/5*3=15 (см) - ширина

    2) 25*2+15*2=80 см периметр прямокутника