C+d-8,3 при c=9 4/5 d = - 1 9/20

+1
Ответы (1)
  1. 11 ноября, 15:22
    0
    C+d-8/3, c=9 4/5 d=-1 9/20

    9 4/5 + (-1 9/20) - 8/3 = 5 41/60

    1) 9 4/5-1 9/20=8 + (4/5-9/20) = 8 + (4*4/20-9/20) = 8+7/20=8 7/20

    2) 8 7/20-8/3=8 7/20-2 2/3=6 + (7/20-2/3) = 6 + (7*3/60-2*20/60) = 6 + (21/60-40/60) = 6-19/60=5 41/60