1). - 2/7 + 5/6 = 2). - 23 1/2 + 8 7/8 = 5) x + (-6,3), если x = - 18,1; x=3/8. 6) - 5 1/9 + 6,4 - 2 5/7 + 1 2/3

+4
Ответы (1)
  1. 9 апреля, 03:50
    0
    1) - 2/7+5/6=23/42

    2) - 23 1/2+8 7/8 = (-23+8) + 4/8+7/8=15 11/8