100000-54360:4+83*210

+2
Ответы (1)
  1. 27 августа, 10:46
    0
    100 000-54 360:4+83*210=103 840

    54 360:4=13 590

    83*210=17 430

    100 000-13 590=86 410

    86 410+17 430=103 840