15-8 + (9+4) равно ... =

+1
Ответы (2)
  1. 28 июля, 04:34
    0
    15-8 + (9+4)

    1) 9+4=13

    2) 15-8=7

    3) 13+7=20
  2. 28 июля, 05:16
    0
    9+4=13

    15-8=7

    13+7=20

    15-8 + (9+4) = 20