Log3 (4) * log4 (3) + log0.5 (0.0625)

+3
Ответы (1)
  1. 11 октября, 23:28
    0
    Log3 (4) * log4 (3) + log0,5 (0,5) ^4 = log3 (4) / log3 (4) + 4 = 1 + 4 = 5