1; 2; 3; 4=0 1; 2; 3; 4=5 1; 2; 3; 4=28 1; 2; 3; 4=36 нужно расставить знаки

+1
Ответы (1)
  1. 20 декабря, 18:56
    0
    (1+2-3) * 4=0; (1+2*3) * 4=28 (1+2) * 3-4=5; (1+2) * 3*4=36;