Не могу ришыть Ривняння 7 - (72-x) : 6+25=34;

+3
Ответы (1)
  1. 26 сентября, 17:55
    0
    7 - (72-х) : 6+25=34

    7 - (72-х) : 6=34-25

    7 - (72-х) : 6=9

    7 - (72-х) = 9•6

    7 - (72-х) = 54

    72-х=54+7

    72-х=61

    х=72-61

    х=11

    7 - (72-11) : 6+25=34

    34=34