5 * (a+2) + 3 * (a+3) =

2 * (3a+7) + 4 * (x+3) =

5 * (2+b) + 4 * (b+1)

+3
Ответы (1)
  1. 1 июня, 19:20
    0
    Пишу сразу ответ: 5 а+10+3 а+9=6 а+14+4 х+12=10+5b+4b+4 = 8 а+19=6 а+26+4 х = 14+9b