875*243 + 654 - (132-43)

+3
Ответы (1)
  1. 28 сентября, 02:51
    0
    875*243 + 654 - (132-43) = 213190

    1) 132-43=89

    2) 875*243=212625

    3) 212625+654=213279

    4) 213279-89=213190