1) - 2 * (-4,6) * (-1,5) 2) - 2 * (-5) * (-4,6) * (-1,5) 3) - (3) * (-4) * (-5) * (-4,6) * (-1,5)

+4
Ответы (2)
  1. 7 ноября, 09:23
    0
    1) - (2*4,6*1,5) = - (3*4,6) = - 13,8 2) 2*5*4,6*1,5=3*5*4,6=3*23=69 3) - (3*4*5*4,6*1,5) = - (3*6*5*4,6) = - (18*23) = - 414
  2. 7 ноября, 11:50
    0
    1) - 2 * (-4.6) * (-1.5) = 13.8

    2) - 2 * (-5) * (-4.6) * (-1.5) = 69

    3) - 3 * (-4) * (-5) * (-4.6) * (-1.5) = - 414