96:2:12+15 * (78:13) - (33+54)

+1
Ответы (1)
  1. 18 декабря, 20:10
    0
    1) 96:2=48

    2) 48:12=4

    3) 78:13=6

    4) 15*6=90

    5) 33+54=87

    6) 4+90=94

    7) 94-87=7

    Ответ: 7