Решите

159 (у+9) - 7

18 (5+х) + 12 х

22 (у+4) - 19 у

+1
Ответы (1)
  1. 24 февраля, 07:11
    0
    159 у+1431-7=159 у+1424

    90+18 х+12 х=90+30 х

    22 у+88-19 у=3 у+88