Решения по действиям:

1 718 + (328 775+345 493) : 7=

853*9 + (547 061-159 998) : 9=

636 000:8-285 000:6=

(748*9-1 007*2) * 8:4 =

+5
Ответы (1)
  1. 20 апреля, 19:30
    0
    1) 1718 + (328775+345493) : 7=1718+674268:7=1718+96324=98042

    2) 853*9 + (547061-159998) : 9=7677+387063=394740

    3) 636000:8-285000:6=79500-47500=32000

    4) (748*9-1007*2) * 8:4 = (6732-2014) * 8:4=4718*8:4=37744:4=9436