Спростити 8 дробь 5 а - 2 + 3 дробь 2 - 5 а

+4
Ответы (2)
  1. 6 апреля, 21:44
    0
    1) 8 / (5a-2) - 3 / (2-5a)

    2) 8 / (5a-2) + 3 / (5a-2)

    3) ответ: 11 / (5a-2)
  2. 6 апреля, 21:45
    0
    8 / (5 а - 2) + 3 / (2 - 5 а) = (8 - 3) / (5 а - 2) = 5 / (5 а - 2)