Три робитники заробили разом 800 грн ПЕрший и другий робитник заробили 503 грн а другий и третий 555 грн скильки грошей заробив кожний робитник

+4
Ответы (2)
  1. 19 сентября, 22:17
    0
    800-503=297 грн - третий

    555-297=258 грн - второй

    503-258=245 грн - первый

    800-503=297-3 рабочий

    800-555=245-1 рабочий

    800-297-245=258-2 рабочий
  2. 19 сентября, 23:00
    0
    1 - 258

    2 - 245

    3 - 297