Три насоси викачали 115 л води з басейну. Перший и другий насоси разом викачали 72 л, а перший и третий разом - 67 л. Скильки литрив води викачав кожний насос окремо

+2
Ответы (1)
  1. 22 сентября, 01:06
    0
    115 - 72=43 л - 3 насос

    115-67=48 л - 2 насос

    115 - (43+48) = 24 л - 1 насос