4a+23-3x = при a=4,5 x=2,7

+1
Ответы (1)
  1. 16 января, 14:39
    0
    1) 4 * 4,5 + 23 - 3 * 2,7

    2) 4 * 4,5 = 28

    3) 3 * 2,7 = 8,1

    4) 28 + 23 - 8,1 = 42,9