Разложите на множители

ax^3-9ax

+5
Ответы (2)
  1. 4 июня, 08:49
    0
    Ах^3-9 ах=ах (х^2-9) = ах (х-3) (х+3)
  2. 4 июня, 09:51
    0
    Ах³ - 9 ах = ах (х²-9) = ах (х-3) (х+3)