9088+201*112-6464: (15049-37*404) * 1000: (402-61610:305) =

+5
Ответы (1)
  1. 9 октября, 21:44
    0
    1. 37 * 404 = 14948

    2. 15049 - 14948 = 101

    3. 61610 : 305 = 202

    4. 402 - 202 = 200

    5. 6464 : 101 = 64

    6. 64 * 1000 = 64000

    7. 64000 : 200 = 320

    8. 201 * 112 = 22512

    9. 9088 + 22512 = 31600

    10. 31600 - 320 = 31280