Периметр квадрата 16 см. Побудуй прямокутник, ширина якого удвычы меншаза сторону квадрата а довжина на 6 см быльша ныж ширина обчисли площу цьогго прямокутника.

+1
Ответы (1)
  1. 14 июля, 23:40
    0
    1) 16:4=4 (см) - одна сторона квадрата

    2) 4 х2=8 (см) - довжина прямокутника

    3) (8+4) х2=24 (см) - пертметр прямокутника