19 - (12/2/7-6/3/5) * 2/1/3+9/1/6:5/1/2

+1
Ответы (1)
  1. 5 мая, 15:43
    0
    19 - (12/2/7-6/3/5) * 2/1/3+9/1/6:5/1/2 =

    19 - (6/7-2/5) * 2/1/3+9/1/6:5/1/2 =

    19-16/35*2/1/3+9/1/6:5/1/2=

    19-16/35*2/3+9/6:5/2=

    19-32/105+9/6:5/2=

    19-32/105+3/5=

    19-32/105+3/5=

    19 - 19/21